Klass Apartamenty, Kraków
Klass Apartamenty, Kraków
Tło bannera

Wrocław

Data przyjazdu
Data wyjazdu

Zaskakujący Wrocław

Wrocław to cudowna stolica Dolnego Śląska o bogatej przeszłości liczącej ponad 1000 lat. Jest to jeden z najciekawszych i najpiękniejszych ośrodków miejskich w Polsce, niezwykle atrakcyjny dla mieszkańców i turystów.

Wrocław nazywany Kwiatem Europy zaskakuje wielością doznań. Piękna architektura, królująca zieleń, knajpki z niecodziennym klimatem, prężnie działające ośrodki kulturalne i rekreacyjne to tylko część atrakcji. Wrocław przestał nam się kojarzyć tylko z Panoramą Racławicką czy wspaniałym Rynkiem, tętniącym życiem całą dobę. Zabytkowe kamienice otaczające płytę Rynku, tworzą idealną przestrzeń do odpoczynku i relaksu. Ostrów Tumski- najstarsza część miasta, nie wymaga reklamy, to trzeba zobaczyć

Przemierzając miasto napotkamy słynne figurki Krasnali. Idealny pomysł, aby zmotywować najmłodszych uczestników wycieczki do aktywnego zwiedzania miasta, a i dorosły odkryję w sobie duszę poszukiwacza. Nasze najmłodsze pociechy na pewno nie zapomną odwiedzin w Zoo oraz Afrykarium – jedyne oceanarium poświęcone tylko faunie Afryki. Hydropolis to kolejne miejsce, które zaciekawi dużych i małych. To centrum wiedzy odkrywa przed nami procesy, w których uczestniczy woda; od funkcji pełnionych w ciele człowieka, po prądy oceaniczne

Miasto można oglądać z wysokości 49 piętra wieżowca Sky Tower, jednej z najwyższej atrakcji miasta. Można też wybrać się na przejazd kolejką gondolową i z wiszącego siedem metrów nad wodą wagonika podziwiać Most Grunwaldzki.

Wrocław to miejsce, które stale zaskakuje. Jego ciągły rozwój, wielobarwność i otwartość na nowe trendy klasyfikuje go  w czołówce najbardziej popularnych kierunków turystycznych.

Oferty specjalne Pakiety pobytowe i promocje

ul. G.Narutowicza 4a
31-214 Kraków, PL

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij