Klass Apartamenty, Kraków
Klass Apartamenty, Kraków
Tło bannera

Warszawa

Data przyjazdu
Data wyjazdu

Wyjątkowa Warszawa

Stolica Polski – Warszawa - miasto, które ciągle zaprasza do odwiedzin. Ogromne tempo zmian klasyfikuję Warszawę jako jedno z najszybciej rozwijających się miast tej części Europy.

Miasto mocno zniszczone poprzez działania wojenne w czasie II wojny światowej, obecnie intryguje swoją odmiennością, klimatem, historią i modernizmem. Główny ośrodek polityczny kraju, centrum gospodarcze, miejsce z najważniejszymi instytucjami obszaru nauki, kultury czy rozrywki. To miasto nie pozwala na nudę.

Odwiedzający Warszawę turysta, koniecznie musi zarezerwować sobie klika dni na zwiedzanie. Zamek Królewski, Pałac w Wilanowie, Cytadela, to tylko niektóre przystanki na turystycznej mapie. Odrestaurowane zabytki zachwycają architektonicznym kunsztem. Od 1955 roku Pałac Kultury i Nauki jest jedną z najbardziej charakterystycznych wizytówek miasta.

Dziś te budowle sąsiadują z nowoczesna architekturą. Centrum Nauki Kopernik to muzeum w innym wydaniu. Połączone cechy tradycyjnej wystawy i laboratorium naukowego daje fantastyczny efekt, który doceniają dorośli oraz dzieci.

W Warszawie znajduje się mnóstwo urokliwych knajpek, restauracji, pubów. Powstały w 2011 roku Stadion Narodowy przyciągnie zagorzałych fanów sportu czy wielkich wydarzeń kulturalno-rozrywkowych.

Tętniąca życiem metropolia bez trudu odnajduje się w Europie i pozostawia niezapomniane wrażenia gościom.

Oferty specjalne Pakiety pobytowe i promocje

ul. G.Narutowicza 4a
31-214 Kraków, PL

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij