Klass Apartamenty, Kraków
Klass Apartamenty, Kraków
Tło bannera

Kraków

Data przyjazdu
Data wyjazdu

Zachwycający Kraków

Kraków to wyjątkowa przestrzeń, w której spotyka się tradycja i nowoczesność; gdzie stare daje siłę, aby nowe było  jeszcze ciekawsze i lepsze. Dla turysty to miasto niewyczerpalnych  odkryć, pięknych widoków i wielu atrakcji.

Spacer po Rynku Głównym, największym średniowiecznym placu w Europie, wokół którego  mieszczą się kilkusetletnie kamienice, odwiedzenie Sukiennic  i zakup wyjątkowych pamiątek  to początek drogi.

Wokół nie brak klimatycznych knajpek restauracji czy barów, ukrytych w zakamarkach ulic. Rynek Główny to arena wielu cyklicznych spotkań, wydarzeń kulturalnych  czy festiwali.  Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych, Festiwal Tańców Dworskich, targi bożonarodzeniowe, wielkanocne, czy Parada Smoków to tylko niektóre z nich.

Przyjeżdżający turyści na pewno  nie opuszczą zwiedzania podziemi pod  Sukiennicami, zamku na Wawelu czy Muzeum Narodowego. W muzeach są interaktywne rozwiązania, które na pewno ucieszą najmłodszych turystów. Wycieczka barką wodną po Wiśle  w stronę Tyńca ukaże miasto z całkiem innej perspektywy. Odkryciem minionych lat jest rewitalizacja dzielnicy Kazimierz, gdzie z powodzeniem piękne synagogi pozostają w symbiozie z powstającymi kawiarniami i klubami.

Kraków to też miasto przyszłości z dużymi halami widowiskowymi, do których  przyjeżdżają  największe gwiazdy muzyki rozrywkowej i klasycznej. Tak duże zaplecze pozwala na organizację wielu kongresów czy spotkań branżowych; rocznie odbywa się  ich tu ponad sto.

Kraków to idealna baza wypadowa do poznania okolicznych atrakcji. Wieliczka i kopalnia soli, Ojcowski Park Narodowy, Opactwo Tynieckie, Zamek w Pieskowej Skale , muzeum w Oświęcimiu czy już troszeczkę dalsze Zakopane, to  tylko niektóre możliwości.

Bez wątpienia Kraków to magiczne miejsce, w którym czas biegnie leniwie, czasem wartko, tak aby każdy  czuł się tu dobrze.

Oferty specjalne Pakiety pobytowe i promocje

ul. G.Narutowicza 4a
31-214 Kraków, PL

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij